C:\Users\Administrator\Desktop\New folder (2)\20.png
دانلود فیلم های آموزشی متلب و سیمولینک

چگونه ارورهای به وجود امده در شبیه سازی در متلب را برطرف کنم؟

در این قسمت و قسمت های بعد لازم هستش که در مورد یک سری از ارور هایی که در شبیه‌سازی گرفته میشه و شما هم به سایت منتقل کردید و دوستان از من خواستند که درباره این ارور ها صحبت کنم .که من می خوام از این آموزش به بعد درباره ارور ها بیشتر صحبت کنم به جهت اینکه دوستان تصور کردند که ما این ارور ها را بلد نیستیم که به شما آموزش نمیدین اما اینگونه نیست با فرض اینکه قوانین اولیه مطلب را شما بلد هستید این کار را می کنیم .
برای بهتر باز شدن این موضوع فیلم اموزشی زیر رو ببینید.

زمان 2:08 ثانیه

چگونه ارور های به وجود آمده در شبیه سازی در متلب را برطرف کنم

لازم هستش که  در مورد یک سری از ارور هایی که در شبیه‌سازی گرفته میشه و شما هم به سایت منتقل کردید و دوستان از من خواستند که درباره این ارور ها صحبت کنم .

C:\Users\Administrator\Desktop\New folder (2)\15.png

می خوام بهتون بگم الان زمانی که شما این شبیه سازی رو ران می کنید ابتدا با یک اروری مواجه می شید.

C:\Users\Administrator\Desktop\New folder (2)\16.png

C:\Users\Administrator\Desktop\New folder (2)\17.png .

که من می خوام از این آموزش به بعد درباره ارور ها بیشتر صحبت کنم به جهت اینکه دوستان تصور کردند که ما این  ارور ها را بلد نیستیم که به شما آموزش نمیدین اما اینگونه نیست با فرض اینکه قوانین اولیه مطلب را شما بلد هستید این کار را می کنیم در این سیمولیشن زمانی که شما این شبیه سازی رو ران کنید هر بار که شما از ماهیت سیمولیشن بیایید بیرون به جهت اینکه این شبیه سازی در ورژن ۲۰۱۱ شبیه سازی شده یک سری ورودی های متلب تغییر کرده اونجوری که من می‌دانم شما نیاز دارید که بیاید و سیستم را آپدیت کنید.

C:\Users\Administrator\Desktop\New folder (2)\18.png

با استفاده از یک سری چک هایی که سیستم میکنه بعد از اون آپگرید میشه و بعد از اینکه آپگرید شد شبیه سازی برای شما را میشه  برای این منظور می تونید بیایید و از قسمت چک باس یوزیج آپ گرید ادوایزر رو باز کنید.

C:\Users\Administrator\Desktop\New folder (2)\19.png

و بعد از اون سیستمتون رو آپگرید کنید به صورت پیش فرض بگذارید همه این چک چک ها باشه و سلکت چک رو که بزنید بعد از یه مدت یکسری چک هایی رو میکنه و بعد از اون شما به راحتی میتونید از شبیه سازی تون ران بگیرید.

C:\Users\Administrator\Desktop\New folder (2)\20.png

اونا رو میبندیم و زمانی که شما این بار شبیه سازی رو انجام بدید میبینید که وارد شبیه سازی شد و دیگه به شما ارور نخواهد داد.

C:\Users\Administrator\Desktop\New folder (2)\21.png

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *